Lastik, Jant, Akü, Servis vesaire
Bizi Takip Edin:
logo
blog-1

LastikVs İle At Sepete Kampanyası

1. Kampanya 15 Mart 2022 – 31 Ağustos 2022 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyaya katılım için 15 Eylül 2022 son tarihtir.

2. 15 Mart 2022 – 31 Ağustos 2022 tarih aralığı dışındaki tarihlerde düzenlenen faturalar kampanya kapsamı dışındadır.

3. Kampanyaya katılan LastikVs bayilerinde geçerlidir. Lastik satın alımından önce bayinin kampanya katılım durumu ve satın alınan lastiğin kampanyaya dahil olup olmadığı tüketici tarafından mutlaka bayiye sorulmalıdır.

4. Kampanya 15 Mart 2022 – 31 Ağustos 2022 tarihleri arasında Goodyear markalı 17 jant ve üzeri seçili ürünlerdeki Yaz lastiklerinde 4 adet ve üzerindeki satın almalarda geçerlidir.

5. Kampanya döneminde alınan Goodyear markalı seçili ürünlerdeki lastik satın almalarında ebat ve desene göre hediye edilecek Migros Dijital Alışveriş Kod tutarları web sitelerinde kampanya koşullarında yer almaktadır.

Jant Dijital Alışveriş Kod Tutarı
17 inç 472₺
18 inç 708₺
19-20-21-22 944₺

6. Kampanya görselinde yer alan hediye çeki ibaresi; Dijital alışveriş kodudur.

7. Hediye edilecek olan tüm Migros Dijital Alışveriş Kod Tutarlarına KDV dahildir.

8. Kampanyadan faydalanmak isteyen son tüketicilerin; atsepete.lastikvs.com, adreslerinden yer alan LastikVs’nin kampanya katılım formunu, 15 Eylül 2022 tarihine kadar eksiksiz doldurması gerekmektedir. Bu tarihe kadar aktivasyonu gerçekleştirilmeyen kampanya kodları kullanılamaz.

9. Kampanya stoklar ile sınırlıdır.

10. Migros ve Goodyear kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

11. Katılımcılar, kampanyaya bağlı katılım esnasında veya sonrasında meydana gelebilecek herhangi bir sorundan, kendisinin her türlü ihmal ve kusurlarından kaynaklanabilecek maddi, manevi zarar veya ziyandan dolayı doğrudan veya dolaylı olarak Tatko Lastik ve Goodyear’ı sorumlu tutamaz. Katılımcı bu halde, bu firmalardan herhangi bir tazminat veya sair ödeme talep etmeyeceğini gayrikabili rücu kabul, beyan ve taahhüt ederler.

12. Kampanyaya katılım gösteren son tüketiciler yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılırlar.

* Migros dijital alışveriş kodunda dikkat edilmesi gereken hususlar aşağıdaki gibidir;

• Kodlar tek kullanımlıktır, parçalanarak kullanılamaz.

• Migros, 5M Migros, Macrocenter ve Migros Jet mağazalarında kasiyere beyan ederek ve Sanal Market ve Migros Hemen alışverişlerinde sistem üzerinden kullanılabilmektedir.

• Tüketiciler kodları Sanal Market’te kullanmayı tercih edilirse, sepetin %80 kadar olan tutarını kod ile ödeyebilmektedirler. (Örneğin 200 TL’lik dijital kodu Sanal Market’te kullanılabilmesi için minimum 230 TL civarında sipariş oluşturulması gerekmektedir)

• Mağazada kod bedeli kadar harcama yapılabilir, kod bedelinin altında yapılan alışverişlerde para iadesi yoktur.

• Mağaza kod bedelinin üzerinde yapılan alışverişlerde, hediye kod tutarı; yapılan alışverişin toplam tutarına indirim olarak uygulanır.

• Mağaza alışverişlerinizde, bir alışverişte birden fazla kodu birleştirerek kullanılabilir.

• Kodlarla altın, kontör ve toplu ürün alımlarında kullanılamaz.

• Migros Sanal Market alışverişlerinizde alışveriş başına yalnızca bir adet Dijital Alışveriş Kodu kullanılabilmektedir.

• Sağlıklı bir alışveriş deneyimi yaşamanız için Sanal Market alışverişlerinizi üye girişi yaparak uygulama üzerinden yapılması tavsiye edilmektedir.

• Kodlarla altın, kontör ve toplu ürün alımlarında kullanılamaz.

• Migros Sanal Market alışverişlerinizde alışveriş başına yalnızca bir adet Dijital Alışveriş Kodu kullanılabilmektedir.

Kampanyalı ürün listesi için tıklayın