Lastik, Jant, Akü, Servis vesaire
Bizi Takip Edin:
logo
blog-1

Pirelli İndirim Kampanyası (Kampanyamız sona ermiştir)

1. Kampanya 1 Nisan – 31 Mayıs 2022 tarihleri arasında geçerlidir.

2. 1 Nisan – 31 Mayıs 2022 tarih aralığı dışındaki tarihlerde düzenlenen faturalar kampanya kapsamı dışındadır.

3. Kampanyaya katılan HerLastik bayilerinde geçerlidir. Lastik satın alımından önce bayinin kampanya katılım durumu ve satın alınan lastiğin kampanyaya dahil olup olmadığı tüketici tarafından mutlaka bayiye sorulmalıdır.

4. Kampanya 1 Nisan – 31 Mayıs tarihleri 2022 tarihleri arasında Pirelli marka 17 jant ve üzeri ebattaki Yaz veya 4 Mevsim lastiklerden tek seferde 4 (dört) adet satın alan tüketicilerimiz için geçerlidir.

5. Tek seferde 4 adet Pirelli marka yaz ve dört mevsim lastik satın alımlarında 17 jant lastiklerde 400 TL, 18 jant ve üzeri lastiklerde 800 TL indirim uygulanır.

Ebat Yaz , 4 Mevzim Binek
4 adet 17" 400 TL İndirim
4 adet 18" ve üzeri 800 TL İndirim

6. Hediye edilen indirim tutarına KDV dâhildir.

7. Kampanyadan faydalanmak isteyen tüketicilerimizin; https://ugurluyaz.lastikvs.com adresinde yer alan LastikVs’ın kampanya katılım formunun satın alım esnasında eksiksiz doldurması gerekmektedir.

8. Kampanya katılım formunu eksiksiz dolduran tüketicilerimiz, indirim kampanyasından yararlanmaya hak kazanır ve alışverişlerindeki toplam tutardan hak ediş tutarları düşer.

9. Kampanya kapsamında indirim tutarları sadece lastik alışverişlerinde geçerlidir, devredilemez daha sonra kullanılamaz, paraya dönüştürülemez.

10.Kampanyadan faydalanmak isteyen son tüketicilerimizin cep telefonu numaralarının Tatko Lastik A.Ş. ile paylaşılacağını kabul etmiş sayılırlar. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye www.lastikvs.com adresinden ulaşabilirsiniz.

11.Kişisel Verilerin Korunması Hakkındaki Kanun kapsamında Aydınlatma Metni’ne https://www.lastikvs.com/kisisel-verilerin-korunmasi adresinden ulaşabilirsiniz.

12.LastikVs; kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

13.Katılımcılar, kampanyaya bağlı katılım esnasında veya sonrasında meydana gelebilecek herhangi bir sorundan, kendisinin her türlü ihmal ve kusurlarından kaynaklanabilecek maddi, manevi zarar veya ziyandan dolayı doğrudan veya dolaylı olarak Tatko Lastik ve Pirelli’yi sorumlu tutamaz. Katılımcı bu halde, bu firmalardan herhangi bir tazminat veya sair ödeme talep etmeyeceğini gayrikabili rücu kabul, beyan ve taahhüt ederler.

14.Kampanyaya katılım gösteren son tüketiciler yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılırlar.