Lastik, Jant, Akü, Servis vesaire
Bizi Takip Edin:
logo
blog-1

“Kampanyamız sona ermiştir.” LastikVs İle Dolsun Depolar Kampanyası

1. Kampanya 1 Mart – 20 Temmuz 2021 tarihleri arasında geçerlidir.

2. 1 Mart – 20 Temmuz 2021 tarih aralığı dışındaki tarihlerde düzenlenen faturalar kampanya kapsamı dışındadır.

3. Kampanyaya katılan LastikVs bayilerinde geçerlidir, lastik satın alımından önce; bayinin kampanya katılım durumu mutlaka tüketici tarafından bayiye sorulmalıdır.

4. Kampanya 1 Mart – 20 Temmuz 2021 tarihleri arasında Michelin markalı 15 inç Yaz (Summer), 4 Mevsim (A/S), Agilis ve Agilis Cross Climate lastiklerde, 4 adet ve üzerindeki satın almalarda geçerlidir.

5. 1 Mart – 20 Temmuz 2021 tarihleri arasında, 4 adet ve üzerindeki Michelin markalı lastik satın almalarında ebat ve desene göre hediye edilecek 250₺, 350₺, 450₺ ve 500₺ tutarındaki Opet Yakıt Puanları aşağıdaki tabloda detaylı olarak yer almaktadır.

Ebat Desen Tutar
15 inç Yaz (Summer) & 4 Mevsim (A/S) 250₺
16 inç Yaz (Summer) & 4 Mevsim (A/S) 350₺
16 inç Agilis & Agilis Cross Climate 450₺
17 inç ve üzeri Yaz (Summer) 450₺
17 inç ve üzeri 4 Mevsim (A/S) 500₺

6. Hediye edilecek olan tüm Yakıt Puan tutarlarına KDV dâhildir.

7. Kampanyadan faydalanmak isteyen son tüketicilerin; https://dolsundepolar.lastikvs.com adresinde yer alan LastikVs’nin kampanya katılım formunu, 20 Eylül 2021 tarihine kadar eksiksiz doldurması gerekmektedir. Bu tarihe kadar aktivasyonu gerçekleştirilmeyen kampanya kodları kullanılamaz.

8. Tüm bilgilerini eksiksiz dolduran son tüketicilerin; Tatko Lastik A.Ş. tarafından tüm kontroller gerçekleştirildikten sonra, Kampanya Katılım Formundaki cep telefonu numarasına ilgili ebat ve kategoriye göre Opet Yakıt Puan yüklemesi yapılacaktır.

9. Kampanya kapsamında yüklenen yakıt puanlar kampanyaya dahil Opet ve Paro pod kurulumu olan Sunpet istasyonlarında geçerlidir.

10. Yakıt puanlar benzin ve motorin ürünlerinde geçerli olup, LPG’de geçerli değildir. Kampanya kapsamında yüklenen yakıt puanlar 20 Aralık 2021 tarihine kadar kullanılabilecektir.

11. Son tüketicilerin yakıt puanlarını Opet ve Paro pod kurulumu olan Sunpet istasyonlarında harcayabilmesi için ödeme sırasında cep telefonu numarasını ve cep telefonuna gelen puan harcama şifresini istasyondaki ilgili görevliye iletmesi gerekmektedir.

12. Kampanyadan faydalanmak isteyen son tüketicilerin cep telefonu numaralarının Opet Petrolcülük A.Ş. ile paylaşılacağını kabul etmiş sayılırlar. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya ile ilgili detaylı bilgiyi http://www.opet.com.tr veya www.lastikvs.com adreslerinden alabilirsiniz.

13. Kişisel Verilerin Korunması Hakkındaki Kanun kapsamında Aydınlatma Metni’ne https://www.opet.com.tr/kisisel-verilerin-korunmasi adresinden ulaşabilirsiniz. Opet ve Michelin kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

14. Kampanyaya katılım gösteren son tüketiciler yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılırlar.

Önemli Not: 28 Şubat 2021 tarihinde sona eren kampanyadaki 550 TL’lik Opet Yakıt Puanları için son aktivasyon tarihi 31 Mayıs 2021’dir. Bu tarihe kadar aktivasyonu gerçekleştirilen Opet Yakıt Puanlar 30 Haziran 2021 tarihine kadar kullanılabilecektir. 31 Mayıs 2021 tarihine kadar aktivasyonu gerçekleştirilmeyen 550 TL’lik Opet Yakıt Puanlar hiçbir şekilde kullanılamayacaktır.